test

    טלפון להזמנות 4444 956 09

Zcafe.co.il 

*** קפה קפה!  מכונת קפה, מכונת קפה אספרסו לבית ולמשרד... כל המוצרים במלאי ומוכנים למשלוח אקספרס מיידי, אצלך תוך יום עסקים אחד בכל מקום בארץ *** ללא מכרזים וללא מתווכים.... המגוון הגדול ביותר של מכונות קפה במחיר הנמוך ביותר..., מזמינים ומקבלים למחרת... חדש! קפה גורמה במחיר הכרות...   *** טלפון הזמנות: 4444 956 09
 
  ברוך הבא אורח (כניסה) | סל הקניות שלי | | עזרה | שמור אתר   
  החשבון שלי | המועדפים שלי
קפה, מכונות קפה, פולי קפה, אספרסו, מכונות אספרסו, מטחנות קפה, קפוצינו
 דף הבית    מכונות אספרסו     מטחנות קפה     קפה ופודים     מבצעים     מועדון לקוחות     שרות     צור קשר  
 
  מרכז מידע
מדריכי רכישה
טיפים ועצות
מתכונים
עוד...
מותגים
CremCaffe
ECM
Expobar
Gaggia
Gioia Caffe
illy
Innova
Jura
KissCafe
La Pavoni
Lavazza
Nemox
Quick Mill
Rancilio
Saeco
Saquella Caffe
SGL
SOLIS
מכונות קפה מטחנות קפה פולי קפה, פודים אביזרים

 

ברוכים הבאים לאתר Zcafe

אתר Zcafe.co.il הינו מרכז מידע וחנות מסחר וירטואלית לשמוש הגולשים ברשת האינטרנט (להלן: "האתר").

תקנון ותנאי שימוש

א. משמעות המילה "פעולה" בתקנון זה היא - כל פעולת שמוש ו/ או  גלישה ו/ או קריאה ו/ או רכישת מוצרים ו/ או שירותים המוצעים באתר בדרך זו או אחרת.

ב. משמעות המונח "משתמש/ת" בתקנון זה היא - כל אדם העושה שימוש באתר זה בכל דרך וצורה שהיא.
ב. הרכישה ואספקת המוצרים ו / או השירותים באמצעות האתר כפופה לתנאי הרכישה והתנאים הכלליים המפורטים בתקנון זה ובמרכז ה"מידע השמושי" (להלן "דפי המידע"). כל המבצע פעולה באתר מצהיר ומאשר כי קרא והבין את תקנון האתר ודפי המידע וכי אין לו ולא תהיה לו ו/ או למי מטעמו כל טענה, תביעה כנגד בעלי האתר ו / או מפעיליו ו / או מי מטעמם ו.או הקשורים בדרך זו או אחרת, מלבד טענות בעניין הפרת התחייבות בעלי האתר ו / או מפעיליו כמפורט בתקנון ודפי המידע.
ג. האמור בתקנון זה ובאתר ככלל מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, זכר ונקבה, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.
ד. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל הודעה מוקדמת.


רשאי להיות חבר מועדון ו / או להשתמש ולבצע פעולות באתר משתמש ממדינת ישראל בלבד העומד בתנאים המצטברים הבאים: 
א. תושב ישראל הנושא ת.ז. ישראלית תקפה, או יישות משפטית שהתאגדה ורשומה כדין בישראל וכשירה לפעול ולקבל על עצמה התחייבויות.
ב. בעל כרטיס אשראי המונפק והתקף בישראל והשייך לאחת מחברות האשראי: ויזה כ.א.ל., ויזה אלפא, ישראכרט,  מסטרקרד, דיינרס קלאב ישראל בע"מ ולאומי קארד.
ג. בעל תא דואר אלקטרוני פעיל ונגיש ברשת האינטרנט. 

הזמנת מוצרים

הזמנת מוצרים
ורכישה באמצעות האתר הינה בדרך של סל קניות וירטואלי אליו צוברים מוצרים לרכישה באתר. רק לאחר סיום הזמנת הרכש באתר ולחיצת המשתמש על מקש "אישור הזמנה" מתקבלת ההזמנה ב- Zcafe. מועד קבלת ההזמנה ייחשב כמועד שנקלט במחשבי Zcafe. כל עוד לא אישר המשתמש את הזמנתו, רשאי הוא לחזור בו ולבטל את ההזמנה. ביטול הזמנה לאחר "אישור הזמנה" ייתבצע ע"י המשתמש אך ורק בפניה טלפונית ועל פי תנאי ביטול ו / או החזרה כפי שמפורט בדפי המידע.

כל המוצרים המוצגים באתר נימצאים במלאי המתעדכן מדי פעם בפעם. לעתים נדירות ייתכן כי מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי לפני עדכון. במקרה החריג שמוצר שהוזמן חסר, תשלח הודעה למזמין באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון. כרטיס אשראי הלקוח לא יחויב במקרה זה.

להסרת כל צל של ספק ומכל סיבה שהיא, רשאי האתר או מי מטעמו של Zcafe להודיע על ביטול רכישה או הזמנה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של מבצע הפעולה וזאת ללא צורך בנימוק כלשהוא.

אופן ביצוע הזמנה

א. לאחר
ביצוע הזמנה יקבל הלקוח הודעה לדואר האלקטרוני על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה
אינו מחייב את Zcafe לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.

ב. לאחר סיום בדיקת
אימות מלאי, אימות פרטים וקבלת אישור חברת כרטיסי האשראי על ביצוע הרכישה, יחלו תהליכי אספקת המוצרים שהוזמנו.

ג.
על כל פרטי הזמנתך להיות מדויקים על מנת שתתקבל לביצוע באופן מהיר וסדיר. פרטים שגויים או חסרים ייגרמו לעיקובים ולשיבושים בעבוד ההזמנה. מסירת פרטי זיהוי או אחרים שגויים בעת ההזמנה תסיר אחריותינו לאספקת המוצר או עמידה בלוח זמנים של משלוח הפריטים וכיוצא בזה. לא נוכל להבטיח עבוד ההזמנה ושילוח המוצרים. במידה ומוצרים שנשלחו לכתובת למשלוח על פי פרטי ההזמנה יוחזרו אלינו בגלל טעות בפרטים שנמסרו על ידך עם ביצוע ההזמנה, תחויב בתשלום בגין דמי המשלוח והטיפול. (אין משלוחים לתיבות דואר, ראה "מדיניות משלוחים"). לכן חשוב להקפיד למלא פרטים עדכניים ומדויקים. הצגת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.

 

אספקת ושילוח של מוצרים

 

א. אספקה ושילוח של מוצרים תבוצע על פי תנאי תקנון זה וכמפורט בדפי המידע. לעתים, ייתכנו עיכובים באספקת המוצרים בעקבות גורמים או אירועים שאינם בשליטתינו או  בשליטת חברת השילוח. במקרים אלו, לא אנו או חברת השילוח אחראים בכל דרך שהיא כלפי המשתמש או צד ג. זמן אספקה או שילוח מתייחס לימי עסקים בלבד, חמישה ימי עבודה בשבוע ימים א-ה, לא כולל ימי שישי (למעט מקומות אליהם ניתן לספק הזמנות ביום שישי, כמצוין במדיניות משלוחים), שבת, חגים ומועדים. למוצרים או למקומות גיאוגרפיים שונים ייתכנו מועדי אספקה ושילוח שונים. Zcafe לא מתחייבת לאספקת כלל המוצרים שהוזמנו באותו מועד.


ב. אספקת המוצרים באמצעות שרות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה והשרות של חברת המשלוחים הפועלת מטעם Zcafe , בכפוף לתנאיה ולרשימת הישובים בהן מתבצעת שליחות עד לבית או עסק הלקוח. משתמש באתר מצהיר כי מסכים לתנאי השילוח של חברת השילוח ומסיר מ- Zcafe או מי מטעמה כל אחריות למחדליה בין אם נגרמו בזדון או טעייה ומצהיר כי אין לו ולא תהיינה לו כל טענה כלפי Zcafe. כמו כן, גם במידה ואין ביכולת חברת השילוח לבצע משלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאים שמעבר לשליטתה או העלולים  לסכן את חיי המשלחים. במקרה שכזה ידווח העניין ללקוח מבצע ההזמנה ותידון חלופה המקובלת על הצדדים. מובהר בזאת כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל כשל או בשל תנאים שצוינו לעיל ובתקנון זה תהא Zcafe הפוסקת הבלעדית.


אמצעי התשלום

א.
ניתן לשלם באמצעות כ
רטיס אשראי תקף המונפק בישראל והשייך לאחת מחברות האשראי: ויזה כ.א.ל., ויזה אלפא, ישראכרט, מסטרקרד, דיינרס קלאב ישראל בע"מ ולאומי קארד ואשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות סליקת כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין. מספר הכרטיס ופרטיו יוזנו עם ביצוע ההזמנה באתר על פי תנאי קנייה בטוחה. בכל מקרה או תקלה בהזנת הנתונים, רשאי המשתמש ליצור קשר טלפוני ולמסור פרטים בטלפון.

ב. בעת התשלום יש לספק את הנתונים הבאים: שם בעל הכרטיס, מספר תעודת זהות, כתובת מלאה, מספר טלפון ו/או פלאפון סלולרי לתאום משלוח, וכתובת אימייל (e-mail) דואר אלקטרוני נגיש.
יש לחזור ולבדוק נתונים אלו בקפידה. היה ויש טעות באחד מהנתונים הנ"ל, הדבר עלול לעכב את ההזמנה כולה.


מחירים ותשלומים

א. כל המחירים באתר כוללים מע"מ.

ב. החיוב מתבצע באמצעות כרטיס אשראי על פי הזנת המשתמש בין אם באתר או בטלפון. סך החיוב לאחר לחיצה על "אישור הזמנה" הינו סך עלות המוצרים כפי שהופיעו באתר ברגע ההזמנה בחישוב ובתוספת הוצאות המשלוח, כמפורט בעגלת הקניות לפני הלחיצה על אישור הזמנה.
ג. Zcafe רשאית לשנות מחירי המוצרים, דמי ותנאי משלוח מעת לעת. המחיר התקף להזמנה הוא המחיר שפורסם באתר בעת הלחיצה על אישור הזמנה והשלמת  תהליך ההזמנה.

 

מדיניות הסודיות

אנו מחויבים לשמור על סודיות המשתמשים באתר ולתת את השירות האיכותי והטוב ביותר שאנו יכולים לספק.

אנו לעולם לא שולחים הודעות דואר אלקטרוני למעט אם הסכמת לכך מראש. אנו שולחים לך הודעות דואר אלקטרוני כאשר הינך מבצע הזמנה בכדי לאשר את נתוני הזמנתך, וכאשר הזמנתך נשלחה כך שתדע שהמוצרים בדרך אלייך.
אנו לעולם לא מוסרים
או נמסור את כתובת הדואר אלקטרוני שלך או כל מידע אישי אחר לגוף שלישי.

המידע המוזן על ידך באתר נועד לשימוש בלעדי שלנו ולצורך השימוש באתר בלבד. מידע זה יישמר במסגרת מאגר מידע על פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981. הסכמתך לתנאי השימוש ותקנון זה מהווה הסכמה להכללת המידע במאגר כאמור.אנו ב- Zcafe מתחייבים לעשות כמיטב יכולתינו ובכל האמצעים העומדים לרשותינו לשמור או לסכל פגיעה אפשרית בפרטיות המידע. עם זאת, אין בידינו לשלול תקלות או שיבושים באופן מוחלט ולכן Zcafe או מי מטעמה לא יישא בכל אחריות עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים שיגרמו כאמור לעיל.

החזר
ות ובטולים

 

ניתן להחזיר או להחליף המוצר בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתו באריזתו המקורית ועם כל הניירת המצורפת למוצר. קודם להחזרת ושליחת המוצר חזרה אלינו חובה לקבל "מספר אישור החזרה" בדואר אלקטרוני. אל תשלח את המוצר לכתובת המצוינת על החבילה כמקום המחסן, המיקומים יכולים להשתנות. אנו נספק לך את הכתובת אליה יש לשלוח את המוצר עם מספר אישור ההחזרה. כל המוצרים המוחזרים והנשלחים בשירות שליחים או בדואר חייבים להיות מכוסים בביטוח לכיסוי הסכום המלא של הרכישה וחייבים גם לכלול שירות רשום או  אישור חתימה. בחבילתך כלול בבקשה את הנתונים הבאים: תאריך רכישה, מספר אישור החזרה, ותיאור הבעיה שבגללה הינך מחזיר את המוצר.
כל מוצר מוחזר חייב להיות ארוז באותם חומרי אריזה כפי שהתקבל במקור. שמור את האריזה המקורית גם לצורך משלוח בענייני אחריות ושירות עתידיים.

 

ניתן לבטל עסקת רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם. ביטול עסקה שבוצעה באמצעות האתר הינה בכפוף לתנאים המפורטים לעיל בקשר עם החזרת מוצרים ומותנה בכך שהמוצר הוחזר, חדש וללא פגם, שלא נעשה בו כל שימוש ומוחזר באריזתו המקורית.
 

לא ניתן להחזיר: מוצרי מזון ללא יוצא מהכלל, מוצרים הניתנים להקלטה, שיעתוק או שכפול, מוצרים פסידים ו/או מוצרים שהותקנו התקנת קבע ו/או שאריזתם נפתחה והשתמשו בהם. החזרות שלא אושרו, לא יתקבלו במחסנינו ויסורבו. החזרות שנעשו לאחר 14 יום או ללא אריזתן המקורית לא יתקבלו.

מוצרים משומשים או מחודשים או מתצוגה וכדומה שאנו מציעים מפעם לפעם באתר (פינת ההזדמנויות),  נמכרים כפי שהם ולא ניתן יהיה לקבל עליהם החזר או להחזירם ללא יוצאים מן הכלל.


במקרה של החזרת מוצר או ביטול עסקה אשר נתקבל עליה מספר אישור, יזוכה כרטיס אשראי הלקוח בגין החזרת המוצר או העסקה שבוטלה, למעט ובקזוז חיוב הוצאות המשלוח וטיפול של Zcafe בסכום קבוע של 95 ש"ח או בגובה 5% מסכום הרכישה, לפי הגבוה מביניהם, אלא אם כן הוחזר לצורך החלפת פגום. (ראה מדיניות מוצרים פגומים בהמשך).

 

במקרה של החזרות או ביטולים שלא אושרו, או אושרו אך המוצר נבדק על ידי גורם מטעם Zcafe ונמצא שהוא לא הוחזר כחדש באריזתו החדשה והמקורית, לרבות פגם או חוסר בחלקי המוצר או אריזתו, יזוכה כרטיס אשראי הלקוח בגין החזרת המוצר או העסקה שבוטלה בסכום השווה לגובה ההזמנה המקורית בניקוי של 50% מערך ההזמנה או על פי שיקול דעתינו ובנוסף על חיוב הוצאות המשלוח וטיפול כמפורט לעיל.


מוצרים "פגומים" מהרגע הראשון

במקרה נדיר שהינך חושד שקיבלת מוצר חדש אבל פגום, אנא צור עימנו קשר מייד. אם אכן ה
תברר כי קיים פגם במוצר שאך קיבלת, אנו נבקש רק שתחזיר לנו אותו על פי תנאי החזרה לעיל ונשלח לך במיידי מוצר חדש במקומו. מספר החזרה מאושר יונפק. אנו שומרים לנו את הזכות לשלוח לך החלפה על חשבוננו, לאחר שהחזרת את המוצר הפגום אלינו והערכנו את מצבו. באם אם אין לנו במלאי את המוצר החליפי לשלוח לך, אנו בשמחה נזכה אותך בכספך כולל עלויות משלוח.
לצערנו, עם כל המאמצים לספק ללקוחותינו את המוצרים האיכותיים ביתר, קורה שיש מצב של מוצר פגום מהרגע הראשון ולו גם בעקבות שינועו לבית הלקוח. הזכות להחזיר, לבטל או להחליף מוצר כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14ג לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א - 1981 אך אנו, צוות Zcafe נעשה הכל על מנת לרצותך. 

 

זכויות קניין וסימני מסחר
 
זכויות קניין
כל זכויות הקניין והקניין הרוחני באתר זה, לרבות עיצובו, התוכנה, היישומים, קוד המחשב, קבצים גראפיים, תמונות, סרטוני וידאו, עיצובים, טקסטים, מפרטים, וכל מידע אחר באתר ו/או הקשור בו (להלן "תכולת האתר"), הינם בבעלותה הבלעדית של "
Zcafe" ולא יעשה בהם כל שימוש אלא באישור בכתב.
 

סימנים רשומים
השם והלוגו Zcafe ובעברית "זה קפה" הינם סימנים רשומים של Zcafe וקניינה הבלעדי. אין לעשות בסימני המסחר כל שימוש, למעט אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב על ידינו.
כיתובים וסימני מסחר של חברות זרות אשר
מוצגים באתר ו/ או שמוצריהם נמכרים באתר, הינם קניינם הבלעדי של בעליהם.

קישורים
 

באתר קישורים לאתרים חיצוניים זרים, בין אם אתרי מסחר, שירותים או אחרים באינטרנט. השימוש בקישורים ובאתרים חיצוניים זרים אלו באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש ובכפוף לכל תנאי השימוש בתקנון זה. אין לנו כל שליטה על תוכנם, תכניהם או מהותם אשר יכולים להשתנות מעת לעת ולכן אין אנו אחראים ולא נהא אחראים על תוכנם, תכניהם או מהותם ולכל שימוש ו/או פעולה ו/או התקשרות שיבצע משתמש באתרים אלו בכל עת.

אחריות
וגבול אחריות

א. Zcafe ו/או מי מטעמ
ם אינם מייצרים מוצרים ואינם נושאים באחריות לטיב המוצרים, תכונותיהם, שמות היצרנים ו/או לכל מצג, תיאור, מפרט טכני, תמונות וכדומה המוצגים באתר והנוגעים לפרטים האמורים. המוצרים באתר מוצגים בצורה אוביקטיבית ובתום לב על פי מידע שנתקבל מהיצרנים או הספקים עצמם. אין באופן הצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה ו/ או העדפה מצד Zcafe לגבי תכונות המוצרים, טיבם, שמות היצרנים וכדומה.  למען הסר ספק, Zcafe לא תישא בכל אחריות שהיא בגין טעויות הדפסה, תיאור, פרסום ומפרט מוצרים, מחיר, תנאי תשלום, תמונות וכל מידע אחר לגבי המוצרים.

ב. האחריות הבלעדית למוצרים
, איכותם, טיבם, תכולתם וכדומה, לרבות הוראות הפעלה בעברית, חלה על היבואנים או היצרנים או המפיצים והספקים המספקים לנו אותם ובהתאם לתנאים המופיעים בתעודת האחריות המצורפת אליהם. על היבואנים, היצרנים, המפיצים והספקים של המוצרים כל החובות המוטלות על "עוסק" על פי חוק הגנת הצרכן, תשמ"א - 1981 והתקנות שהוצאו מכוחו כמו גם חוק מוצרים פגומים.

ג. בשום נסיבות לא תחול על Zcafe  ו/או מי מטעמ
ם אחריות כלשהי בגין נזק ישיר או עקיף, דמי נזיקין עונשיים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאי, ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים או שירותים, או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת, ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע לZcafe ו/או מי מטעמם על האפשרות של דמי נזיקין כאמור.

 

ד. Zcafe אינה מתחייבת ששירותי האתר יינתנו כסדרם, לא יופרעו או יופסקו, יתקיימו בבטחה או ללא טעויות, יהיו חסינים מפני גישה בלתי מורשית למחשבים כלשהיא, או מפני נזקים, קלקולים, תקלות ו / או כשלים בחומרה, תוכנה, קווים או מערכות התקשורת של Zcafe או המקושרים לאתר Zcafe  והיא לא תישא בכל אחריות כלפיך במקרה של שיבושים או בעיות כמפורט לעיל.

ה. בכל מקרה ש-
Zcafe לא תוכל לעמוד בהתחייבויותיה על פי תקנון זה ו/או לספק את המוצרים או בכל מקרה של שיבושים שונים כגון בעיות טכניות, חוסר מלאי, אספקה, שילוח וכיוצא בזה, או בעיות מחמת כוח עליון ו/או הנובעות מגורמים או אירועים שאינם בשליטת Zcafe , אזי ולמען הסר כל ספק, למעט הזכות לביטול ההזמנה או הרכישה תוך זיכוי או החזרת בסכום החיוב במידה והיה, לא תישא Zcafe בכל אחריות כלפיך.
 

ו. Zcafe ו/או מי מטעמו לא יישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה באתר.

ז. השירות באתר ניתן לשימוש כמו שהוא, לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי Zcafe או מי מטעמו בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.

 

תנאים כלליים

צוות Zcafe שומר על זכותו לשנות את תנאי השימוש והתקנון מעת לעת לפי שיקול דעתו הבלעדי. תנאי שימוש ו / או פרטים אחרים בתקנון שעודכנו ייכנסו לתוקפם תוך 10 ימים מיום עדכונם ופרסומם באתר.

ל
צוות Zcafe הזכות לקבוע ו / או לשנות את המוצרים ו / או השירותים המוצגים לרכישה באתר וכל הקשור בהם, וכן להגביל מכירתם, הכל לפי שיקול דעתה הבלעדי.

Zcafe שומרת על זכותה להפסיק בכל עת את פעילות האתר
ו / או השימוש בשירותים המוצעים בו, לרבות הקישורים לאתרים זרים חיצוניים , על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת.

צוות Zcafe רשאי לשנות את האתר, את מבנהו, מראהו, תכניו, מאפייניו, היקף השירותים הניתנים בו וכיוצא בזה, לפי שיקול דעתו הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת. אין ולא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי Zcafe בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או בגין תקלות שיתרחשו עקב ביצוע השינויים.

 

בעצם השימוש וביצוע פעולות באתר בכל צורה או דרך, הנך מצהיר/ה ומאשר/ת כי קראת בעיון, הבנת והנך מסכים/מה ומקבל/ת את תנאי השימוש בתקנון זה, אין לך  ולא תהיה לך ו/או למי מטעמך כל טענה, דרישה ו/או תביעה כנגד Zcafe או מי מטעמו, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות מפורשות שניתנו בהתאם לתנאי השימוש כמפורט בתקנון זה.
תנאי השימוש ו / או ביצוע פעולות באמצעות האתר נשלטים על ידי חוקי מדינת ישראל וכפופים לדין הישראלי בלבד.

 

אם אינך מקבל/ת ומסכים/מה לתנאי השימוש ולתקנון המתואר לעיל, אנא צא מן האתר והימנע מכל שימוש בו.

 


הזמנות ואמצעי תשלוםהחזרות | משלוחים | שרות ואחריות | קניה בטוחה  | שמירת פרטיות
קישורים | תקנון ותנאי שימוש | צור קשר

www.Zcafe.co.il כל הזכויות שמורות 2004-2013

Anita by Quick Millcafecafecoffeecoffee machineecmECM GiottoECM Giotto PremiumespressoIllyJurajura x90kafeKisscafelapavoniLavazzaNemoxnemox operaQuick MillQuickMill Anitasolisאיליאספרסואספרסו איטלקי אריזת פודיםאתר קפהבריטהבריסטההקצפת חלבזה קפהכיסקפהלוואצהמארז פודיםמועדון הקפהמטחנהמטחנות קפהמטחנת קפהמטחנת קפה אספרסומכונות אספרסומכונות קפהמכונות קפהמכונות קפה juraמכונות קפה מקצועיותמכונות קפוצינומכונת אספרסומכונת אספרסו אוטומטיתמכונת פודיםמכונת קפה מכונת קפה juraמכונת קפה אוטומטיתמכונת קפה אספרסומכונת קפה למשרדמכונת קפה נספרסומכונת קפוצינומקינטהמשקאות קפהמתכוניםמתכונים קפהנימוקסנספרסונספרסו - Nespressoנספרסו קפסולותפודיםפודים לקפהפודים קפהפולי קפהפולי קפה אספרסופולי קפה ירוקפורום קפה פורטופינוקפהקפהקפה illyקפה אורגניקפה אספרסוקפה גורמהקפה לאטהקפה פודיםקפה פורוםקפה קפהקפה קפוצינוקפה, מכונות קפה, מכונת אספרסוקפוצינוקפסולותקפסולות קפהקפסולות קפהתה אורגניתהליך הכנת האספרסו המושלם