test

    טלפון להזמנות 4444 956 09

Zcafe.co.il 

*** קפה קפה!  מכונת קפה, מכונת קפה אספרסו לבית ולמשרד... כל המוצרים במלאי ומוכנים למשלוח אקספרס מיידי, אצלך תוך יום עסקים אחד בכל מקום בארץ *** ללא מכרזים וללא מתווכים.... המגוון הגדול ביותר של מכונות קפה במחיר הנמוך ביותר..., מזמינים ומקבלים למחרת... חדש! קפה גורמה במחיר הכרות...   *** טלפון הזמנות: 4444 956 09
 
  ברוך הבא אורח (כניסה) | סל הקניות שלי | | עזרה | שמור אתר   
  החשבון שלי | המועדפים שלי
קפה, מכונות קפה, פולי קפה, אספרסו, מכונות אספרסו, מטחנות קפה, קפוצינו
 דף הבית    מכונות אספרסו     מטחנות קפה     קפה ופודים     מבצעים     מועדון לקוחות     שרות     צור קשר  
 
  מרכז מידע
מדריכי רכישה
טיפים ועצות
מתכונים
עוד...
מותגים
CremCaffe
ECM
Expobar
Gaggia
Gioia Caffe
illy
Innova
Jura
KissCafe
La Pavoni
Lavazza
Nemox
Quick Mill
Rancilio
Saeco
Saquella Caffe
SGL
SOLIS
מכונות קפה מטחנות קפה פולי קפה, פודים אביזרים

 

 החזרות ובטולים

אנו מעוניינים בשביעות רצון מלאה של לקוחותינו ולכן נעשה כל שביכולתנו על מנת שתהו מרוצים מרכישתכם. אם מסיבה כלשהיא אינכם מרוצים, ניתן להחזיר את המוצרים באריזתם המקורית, במצבם המקורי ובצירוף חשבונית מקור. ניתן לבחור בין החלפת המוצרים או קבלת כספכם חזרה על פי התנאים כדלקמן.

 

ניתן להחזיר או להחליף המוצר בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתו באריזתו המקורית ועם כל האביזרים והניירת המצורפת למוצר. קודם להחזרת ושליחת המוצר חזרה אלינו, יש ליצור עימנו קשר ולקבל "מספר אישור החזרה" בדואר אלקטרוני. אל תשלח את המוצר ללא מספר אישור או לכתובת המצוינת על החבילה כמקום המחסן. אנו נספק לך את הכתובת אליה יש לשלוח את המוצר עם מספר אישור ההחזרה. כל המוצרים המוחזרים והנשלחים בשירות שליחים או בדואר חייבים להיות מכוסים בביטוח לכיסוי הסכום המלא של הרכישה וחייבים גם לכלול שירות רשום או אישור חתימה. בחבילתך כלול בבקשה את הנתונים הבאים: תאריך רכישה, מספר אישור החזרה, ותיאור הבעיה שבגללה הינך מחזיר את המוצר.
כל מוצר מוחזר חייב להיות ארוז באותם חומרי אריזה כפי שהתקבל במקור. שמור את האריזה המקורית גם לצורך משלוח בענייני אחריות ושירות עתידיים.

 

ניתן לבטל עסקת רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם. ביטול עסקה שבוצעה באמצעות האתר הינה בכפוף לתנאים המפורטים לעיל בקשר עם החזרת מוצרים ומותנה בכך שהמוצר הוחזר, חדש וללא פגם, שלא נעשה בו כל שימוש ומוחזר באריזתו המקורית.
 

לא ניתן להחזיר או לבטל: עסקאות מסוג טרייד-אין כלשהן, מוצרי מזון ללא יוצא מהכלל, מוצרים פסידים, חמרי ניקוי ו/או מוצרים שהותקנו התקנת קבע או ע"י מתקין מורשה ו/או שאריזתם נפגמה. החזרות שלא אושרו, לא יתקבלו במחסנינו ויסורבו. החזרות שנעשו לאחר 14 יום או ללא אריזתן המקורית לא יתקבלו.

מוצרים משומשים או מחודשים או מתצוגהכדומה שאנו מציעים מפעם לפעם באתר (פינת ההזדמנויות), נמכרים כפי שהם ולא ניתן יהיה לקבל עליהם החזר או להחזירם ללא יוצאים מן הכלל.


במקרה של החזרת מוצר או ביטול עסקה אשר נתקבל עליה מספר אישור, יזוכה כרטיס אשראי הלקוח בגין החזרת המוצר או העסקה שבוטלה, למעט ובקזוז חיוב הוצאות המשלוח (55 ש"ח +מע"מ לכיוון )ובנוסף דמי טיפול בסכום קבוע של 95 ש"ח או בגובה 5% מסכום הרכישה, לפי הגבוה מביניהם, אלא אם כן הוחזר לצורך החלפה באחר או החלפת מוצר פגום, דאז לא יחיובו דמי טיפול. (ראה מדיניות מוצרים פגומים בהמשך). חלקים חסרים או פגומים יחויבו על פי מחירון החברה.
מכונות קפה ממותגי
Jura, Gaggia או La Pavoni לא ניתן להחזיר בעד החזר כספי אך ניתן להחליפן או לקבל זיכוי בגינן לרכישת מוצר אחר מאיתנו.

 

במקרה של החזרות או ביטולים שלא אושרו, או אושרו אך המוצר נבדק על ידינו או גורם מטעם Zcafe ונמצא שהוא לא הוחזר כחדש באריזתו החדשה והמקורית, לרבות פגם או חוסר בחלקי המוצר או אריזתו, יזוכה כרטיס אשראי הלקוח בגין החזרת המוצר או העסקה שבוטלה בסכום השווה לגובה ההזמנה המקורית בניקוי ערך הפגם או חוסר על פי שיקול דעתינו ובנוסף על חיוב הוצאות המשלוח וטיפול כמפורט לעיל.


מוצרים "פגומים" מהרגע הראשון

במקרה נדיר שהינך חושד שקיבלת מוצר חדש אבל פגום, אנא צור עימנו קשר מייד. אם אכן ה
תברר כי קיים פגם במוצר שאך קיבלת, אנו נבקש רק שתחזיר לנו אותו על פי תנאי החזרה לעיל ונשלח לך במיידי מוצר חדש במקומו. מספר החזרה מאושר יונפק. אנו שומרים לנו את הזכות לשלוח לך החלפה על חשבוננו, לאחר שהחזרת את המוצר הפגום אלינו והערכנו את מצבו. באם אין לנו במלאי את המוצר החליפי לשלוח לך, אנו בשמחה נזכה אותך בכספך כולל עלויות משלוח.
לצערנו, עם כל המאמצים לספק ללקוחותינו את המוצרים האיכותיים ביתר, קורה שיש מצב של מוצר פגום מהרגע הראשון ולו גם בעקבות שינועו לבית הלקוח. הזכות להחזיר, לבטל או להחליף מוצר כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14ג לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א - 1981 אך אנו, צוות Zcafe נעשה הכל על מנת לרצות את לקוחותינו. 

 


הזמנות ואמצעי תשלוםהחזרות | משלוחים | שרות ואחריות | קניה בטוחה  | שמירת פרטיות
קישורים | תקנון ותנאי שימוש | צור קשר

www.Zcafe.co.il כל הזכויות שמורות 2004-2013

Anita by Quick Millcafecafecoffeecoffee machineecmECM GiottoECM Giotto PremiumespressoIllyJurajura x90kafeKisscafelapavoniLavazzaNemoxnemox operaQuick MillQuickMill Anitasolisאיליאספרסואספרסו איטלקי אריזת פודיםאתר קפהבריטהבריסטההקצפת חלבזה קפהכיסקפהלוואצהמארז פודיםמועדון הקפהמטחנהמטחנות קפהמטחנת קפהמטחנת קפה אספרסומכונות אספרסומכונות קפהמכונות קפהמכונות קפה juraמכונות קפה מקצועיותמכונות קפוצינומכונת אספרסומכונת אספרסו אוטומטיתמכונת פודיםמכונת קפה מכונת קפה juraמכונת קפה אוטומטיתמכונת קפה אספרסומכונת קפה למשרדמכונת קפה נספרסומכונת קפוצינומקינטהמשקאות קפהמתכוניםמתכונים קפהנימוקסנספרסונספרסו - Nespressoנספרסו קפסולותפודיםפודים לקפהפודים קפהפולי קפהפולי קפה אספרסופולי קפה ירוקפורום קפה פורטופינוקפהקפהקפה illyקפה אורגניקפה אספרסוקפה גורמהקפה לאטהקפה פודיםקפה פורוםקפה קפהקפה קפוצינוקפה, מכונות קפה, מכונת אספרסוקפוצינוקפסולותקפסולות קפהקפסולות קפהתה אורגניתהליך הכנת האספרסו המושלם